Penthouse ne shitje me pamje nga Deti

Çmimi: 230.000 €
Penthouse ne shitje me pamje nga Deti

Detajet

Postuar
7 janar 10:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Modeli
222
Modeli
Seri 5

Përshkrimi

Shitet Penthouse 222m2 +222m2 tarrace totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe bashkohore,perbehet nga 4 dhoma gjumi,1sallon me oxhak,guzhine,3tualete,3ballkone,Ndodhet ne nje zone ku mund te gjeni gjithcka dhe ka nje pamje fantastike.