SHITET APARTAMENT 1+1

Çmimi: 47.000 €
SHITET APARTAMENT 1+1

Detajet

Postuar
9 janar 12:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Modeli
90
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 90m2 , i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje zone te preferuar te qytetit ne rr.Mithat Hoxha.Na kontaktoni per nje vizit te prona ose per informacione te metejshme.


Shpallje te ngjashme