Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil

Çmimi: 56.000 €
Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil

Detajet

Postuar
3 gusht 13:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil.. Ndertim i ri prane plazhit..Apartamentet kane siperfaqe te pergjithshme 65m2 dhe jane te organizuara ne:1 dhome gjumi,1 sallon & guzhin,1 ballkon dhe nje tualet.Prona eshte e pajisur me hipoteke..Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni..