Shitet 2+1 me pamje Fantastike

Çmimi: 71.000 €
Shitet 2+1 me pamje Fantastike

Detajet

Postuar
21 qershor 13:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 88m2 i mobiluar,Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje zone te preferuar dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,2 ballkone,1tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona