Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

Çmimi: 77.000 €
Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

Detajet

Postuar
9 korrik 13:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament vija e pare ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re.Ka siperfaqe totale 69 m2. Prona eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë te prona.