Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande

Çmimi: 104.000 €
Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande

Detajet

Postuar
9 korrik 12:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Butrinti ne Sarande prane resortit Santa Quaranta.Prona ndodhet ne katin e 4 -te ne nje ndertese te re dhe cilesore ,disponon certifikate pronesie.Ka nje siperfaqe totale 104 m2.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe kuzhine e perbashket,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet 50 m larg nga plazhi dhe 10 minuta larg qendres.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.