Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

Çmimi: 100.000 €
Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
20 gusht 11:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
107 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Prona ka një sipërfaqe totale prej 107 sq.metra, përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhomë të gjallë + kuzhinë, dy ballkone të mëdha dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në 6- kati i një ndërtimi të ri dhe me cilësi të lartë. isshtë i pajisur me të gjitha dokumentet ligjore. Mos hezitoni të kontaktoni me ne për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë.


Shpallje te ngjashme