Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande

Çmimi: 57.000 €
Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande

Detajet

Postuar
23 tetor 19:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
77 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrojme per shitje Apartament 1+1 me pamje fantastike ballore nga deti ne Sarande.Prona ndodhet te rrugen Butrinti ne nje ndretese te re,ne nje zone shume te preferuar nga te huajt dhe vendasit.Ndodhet ne katin e 4-te,ka nje siperfaqe totale prej 77 m2.Perbehet nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon te madh.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme