Shitet Apartamenti 108m2,, 2+1

Çmimi: 69.000 €
Shitet Apartamenti 108m2,, 2+1

Detajet

Postuar
19 shkurt 13:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
108 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti është me hipotekë. Apartamenti ndodhet tek rruga e parë mbi portin detar, dhe perbehet ; nga dy dhoma me ballkone. Njëra me pamje nga deti. Dy WC, nje e madhe edhe një e vogël. Sallon, guzhin korridor. E gjithë është 108m2. Apartamenti nuk është me ashensor. Çmimi pak i diskutueshëm. Tel 0692515248. Miri


Shpallje te ngjashme