Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti

Çmimi: 90.000 €
Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
28 mars 12:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
150 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet papafingo me pamje ballore nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe totale 150m2 dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje verande te madhe.I perfshire ne cmime eshte dhe nje garazh.Na kontaktoni per me shume infomacione ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme