Shitet Papafingo me pamje nga deti

Çmimi: 92.000 €
Shitet Papafingo me pamje nga deti

Detajet

Postuar
28 gusht 18:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te preferuar nga turistet dhe vandasit ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe perbehet nga 1 dhome gjumi,1 guzhine te perbashket me sallon,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per mje vizite te prona.