Shitet apartament 1+1 ne Sarande

Çmimi: 48.000 €
Shitet apartament 1+1 ne Sarande

Detajet

Postuar
24 tetor 10:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrugen Gjergj Araniti ne nje zone te qete te qytetit.Prona ka siperfaqe totale prej 64m2 eshte e mobiluar dhe eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni per te organizuar nje vizite te prona ose per cdo informacion qe ju nevojitet.