Shitet apartament 100 m larg detit

Çmimi: 80.000 €
Shitet apartament 100 m larg detit

Detajet

Postuar
19 maj 19:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet vetëm 100 metra larg plazhit në zonën Koder të Sarandës. Ky apartament është i mobiluar dhe i gatshëm për shitje!
Hapësira që ofron ky apartament është shumë e përshtatshme për qira dhe gjithashtu për të jetuar, pranë hoteleve të njohur restorante, bare etj ... e bëjnë këtë pronë një nga më të mirat për të investuar dhe për të shijuar pushimet tuaja në Sarandë. Ky apartament përbëhet nga: Dy dhoma gjumi me dollapë, 2 banjo me dushe dhe sallon i madh. Gjithashtu veranda është një nga pluset që ofron kjo pronë. Distanca në këmbë nga qendra e qytetit është vetëm 10 minuta dhe porti 6 minuta.
Mos e humb këtë mundësi ...
Na kantaktoni tani :)!