Shitet apartament 2+1 ne Sarande 106m2

Çmimi: 85.000 €
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 106m2

Detajet

Postuar
11 maj 16:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
106 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne je zone te preferuar te qytetit ne katin e 3 te nje ndertese te re dhe ka siperfaqe totale 106m2.Eshte i perbere nga:2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkona dhe 1 sallon me guzhine te perbashket.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona


Shpallje te ngjashme