Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Çmimi: 82.000 €
Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Detajet

Postuar
18 mars 17:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 2 ballkona.Prona ka nje siperfaqe totale prej 110 m2.Na kontaktoni per me shume informacione.
Linku: