Shitet apartament 3+1+3 Rruga Thoma Koxhaj

Çmimi: 84.000 €
Shitet apartament 3+1+3 Rruga Thoma Koxhaj

Detajet

Postuar
15 korrik 13:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+3 me siperfaqe 140 m2 tip dublexi, apartamenti ndodhet ne katin e 5 ndertes 5 kateshe e ndertuar se fundmi, ne proces legalizimi, apartamenti ndodhet ne Rrugen Thoma Koxhaj, ne zonen e Yzberishtit, ka pamje te lire dhe me diell gjat gjith dites, shitet me 600 euro m2 i diskutushem.


Shpallje te ngjashme