Shitet apartament me pamje ballore deti ne Sarande

Çmimi: 75.000 €
Shitet apartament me pamje ballore deti ne Sarande

Detajet

Postuar
21 nëntor 10:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ,i mobiluar ,me pamje ballore deti dhe certifikate pronesie ne qender te qytetit te Sarandes.
1dhome gjumi,1 dhome ndenjieje,1 koridor,1 tualet
dhe 1 balkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe objekti ka ashensor.
Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne.