Shitet apartament ne Sarande.

Çmimi: 58.000 €
Shitet apartament ne Sarande.

Detajet

Postuar
19 korrik 18:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament ne Sarande ne nje zone te mire dhe te qete. Rruga e dyte, eshte 1+1. 69 m2 i mobiluar. Ndodhet ne katin e 5 me orientim nga jugu,ka drite dhe diell gjate gjithe dites. Çmimi okazion 58000 euro.