Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

Çmimi: 350.000 €
Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

Detajet

Postuar
20 mars 10:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
530 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati cilesor ne rrugen Butrinti ne zonen me te preferuar te qytetit.Prona eshte e perbere nga:4 dhoma gjumi,1 sallon te madhe me guzhine te perbashket,2 tualeta dhe Veranda e madhe perreth.Na kontaktoni per me shume info ose per nje vizite te prona


Shpallje te ngjashme