Super - Apartament Papafingo për shitje në Sarand

Çmimi: 255.000 €
Super -  Apartament Papafingo për shitje në Sarand

Detajet

Postuar
6 nëntor 10:58
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
178 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Super - Apartament Papafingo për shitje në Sarandë
Ky apartament është ndërtuar në vitin 2019
Sipërfaqja e përgjithshme e banesës: 178 m / 2
Karakteristikat e banesës:
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë ( i fundit )
Vendndodhja e banesës në jug - lindje të ndërtesës.
(2) dhoma gjumi + një dhomë Sallon- kuzhinë + (2) banjo + (verandë)
Pllakat dhe dyert e brendshme janë të përfshira në çmimin e shitjes
Avantazhet e ketij apartamenti
Largësia nga deti rreth 100 metër
Apartamenti ndodhet 20 minuta nga qendra e qytetit
Afër këtij apartamenti: parkim publik, restorante, supermarkete të ndryshme
Ashensor në dispozicion në çdo moment
Për të blerë apartamentin në total, janë këto detyrime \".
Apartamenti ka certifikatë pronësie
Çmimi i banesës është 255000 euro
Kontrata noteriale e ( shit-blerje) 1000 euro
Regjistrimi i banesës në emër të pronarit të ri 300 euro
Kontrata e furnizimit me energji elektrike dhe ujë 250 euro
Taksat vjetore të pronës 100 euro në vit
Tarifë vjetore për mirëmbajtjen e banesës 150 euro në vit
Shume kliente kan zgjedhur te investojn ne prona te ndryshme nepermjet ndermjetsimit qe ne ju kemi afruar , per keto arsyje :::
1) Informim juridik , trasparence dhe garanci per procesin e transaksionit imobiliar dhe kostot per ( shites - bleres ).
2 ) Pronat e sugjeruara nga ne jane me dokumintacion te regullt pronesie ( te certifikuara nga jurist te kulifikuar , te cilet kan ber kontrollin e dokumentacionit te perfitimit te pronesis ne te gjitha institucionet perkatse )
3 ) Cmimi i pronave qe ne administrojm eshte nga me konkuruesit dhe ekonomiket qe mund tju afrohen
4 ) Ne afrojm suport ne perfitimin e kredive bankare ( interesat bankare me ekonomike te mundshme ) per blerjen e prones se zgjedhur nga klientet tone .
5 ) Mundesojm aritjen e marveshjeve per likujdimin ne keste ndermjet ( shitsit dhe blersit ) me kushtet me te mira te ndersjellta .
6 ) Per te gjith investitoret ne pasuri te paluajtshme , garantojm investimin ne prona me pritshmeri te larte ritje cmimi , ne zona me pritshmeri zhvillimi ne te ardhmen e afert .
7 ) Nje sherbim profesional ne administrimin , perkujdesjen e prones per gjat gjith vitit , ( 24 ore , gjate 12 muajve te vitit ) per te gjith pronaret qe nuk jetojn ne Sarande ( rivieren e jugut , Shqiptare )
8 ) Administrimin e banesave ,dhenien me qera gjate sezonit turistik apo gjate gjithe vitit .
Shumë apartamente , vila , troje , hotele te disponueshme për shitje ne mund t\'ju sugjerojm .