Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Pc te ndryshem nga te gjitha llojet

Çmimi: 50 Lek
Pc te ndryshem nga te gjitha llojet

Detajet

Postuar
4 prill 03:49
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Hp acer dell otipleks lenova etj cmim i arsyshem si dhe monitora karikusa lapropi hdd ram procesor amd intel pjes per te gjitha modelet ne pc