Shitet truall ne Ksamil

Çmimi: 230.000 €
Shitet truall ne Ksamil

Detajet

Postuar
16 prill 12:08
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
1100 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2.Ksamili eshte nje zone e preferuar per turistet dhe vendasit eshte e perbere nga plazhet me te bukura ne Shqiperi.Prona eshte e pershtatshme per vile ose per cdo lloj ndertimi tjeter


Shpallje te ngjashme