Shtëpi në shitje sarandë

Çmimi: 220.000 €
Shtëpi në shitje sarandë

Detajet

Postuar
25 maj 22:50
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
407 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shtëpi me dy kate ne sarandë me dy hyrje lart, dhe posht është bosh.
Per çdo hyrje:
•Jan dy dhoma gjumi, sallon guzhin bashk, nje banjo plus nje te dhoma e gjumit.
•Ndertes 407m²
•Trualli 306m²
•Kati lart 230m²
•Kati poshte 177m²
•Cdo hyrje lart 115m²
•Documentat i Ka te tera !
Cmimi: 220.000€
Cel : +00306978124442
+00306995484108