Vile 3-katshe

Çmimi: 390.000 €
Vile 3-katshe

Detajet

Postuar
31 korrik 21:11
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
1200 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Vile 3-kateshe per shitje ne Ksamil ,.Sipërfaqe totale e truallit eshte 1200 m² nga te cilat 370m2 eshte ndertimi. Kati i parë i vilës është i papërfunduar ndërsa kati i dytë dhe i tretë janë të organizuar secila në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë,, 2 banjo, 1 ballkon i madh nga ku mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te detit dhe qytetit. Vila është e mobiluar plotësisht me pajisje cilësore me sistem kaldaje nafte, gjenerator,oxhak ne cdo kat.,. Për informacione të mëtejshme kontaktoni me ne.


Shpallje te ngjashme