Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Apple iPhone 8 Plus

Çmimi: 500 €
Apple iPhone 8 Plus

Detajet

Postuar
7 qershor 23:45
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Çfarë duhet të blej me ne?
* Privatësia juaj është e garantuar
* Transaksione të garantuara të sigurta
* Ne ofrojmë një politikë kthimi 90 ditore dhe 100% të parave
garanci para-mbrapa.


Skype ID: live: sales_80769
Mail: [email protected]
Numri i WhatsApp: +15126503081