Samsung s 4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire

Çmimi: 6.000 Lek

Detajet

Postuar
12 maj 17:56
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung s4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire me karikus dhe kufje!!punon shume mire mund ta kontrolloni ku te doni!
60 mije lek te vjetra!


Shpallje te ngjashme