Shitet s6 edge plus

Çmimi: 1.200 Lek

Detajet

Postuar
31 mars 21:05
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Nuk ka asnje problem thjesht ka nje pike te zeze eshte shum I mire dhe ishpejt.shitet per arsye se dua te blej nje tel tjtr.shitet 120 mije leke


Shpallje te ngjashme