celular

Çmimi: 150 €
celular

Detajet

Postuar
11 prill 16:21
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Prodhuesi
Tjetër

Përshkrimi

CELULAR KUNDRA GODITJEVE DHE KUNDRA UJIT.PERFEKT PER ATA QE PUNOJNE NE NDERTIM OSE PESHKIM.PARAMETRA SI SAMSUNG S7.150 EURO I DISKUTUESHEM.


Shpallje te ngjashme