Godine ne shitje ne Sarande

Çmimi: 170.000 €
Godine ne shitje ne Sarande

Detajet

Postuar
22 shkurt 10:37
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
200 m²

Përshkrimi

Shitet godine karabina ne Sarande ne rruge kryesore e pajisur me certifikat pronesie.Prona perbehet nga:300m2 truall,215m2 ndertim te papurfunduar dhe 200m2 garazh.Cmimi eshte i negociueshem.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme