Shitet truall ne Ksamil

Çmimi: 150.000 €
Shitet truall ne Ksamil

Detajet

Postuar
3 maj 14:21
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
360 m²

Përshkrimi

Toke per Shitje ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertime prej 280 m2. Objekti ka 2 kate dhe mund te shfrytëzohet si vilë, ashtu edhe si hotel. Toka ndodhet pranë liqenit të Butrintit një atraksion turistik gjatë verës. Na kontaktoni per informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.


Shpallje te ngjashme