Apartament 1+1 me qira, tek Rruga e Gjanë

Çmimi: 24.000 Lek
Apartament 1+1 me qira, tek Rruga e Gjanë

Detajet

Postuar
24 shtator 13:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
70 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m². Apartamenti ndodhet në Rrugë të Gjanë, shumë pranë qendrës së qytetit në katin e parë të ndërtesës. Përbëhet nga një dhomë gjumi, një sallon dhe kuzhinë, banjo dhe 40 m² ballkon. Është i kompletuar me të gjitha orenditë e nevojshme.

?ÇMIMI: 24’000 lekë/muaj
----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]