Apartament 1+1 në shitje pranë Kinemasë

Çmimi: 48.000 €
Apartament 1+1 në shitje pranë Kinemasë

Detajet

Postuar
10 gusht 17:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Apartamenti ndodhet në katin e VIII, dhe ofron: -sallon+kuzhinë

-një dhomë gjumi

-një banjo

-ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruar në parket.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 600 €/m² + 6000 € i mobiluar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]