Apartament 2+1 me qira tek Teatri “Migjeni”

Çmimi: 250 €
Apartament 2+1 me qira tek Teatri “Migjeni”

Detajet

Postuar
30 mars 12:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
120
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i sapo ndërtuar
– është e shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila të jashtme
– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
– kuzhinë italiane
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura
– dhomat e gjumit janë të mobiluiara.

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

🏷 ÇMIMI: 250 €/muaj *I Negociueshëm*
—————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme