Apartament 2+1 në shitje ne rrugen ''Marin Becikemi''

Çmimi: 83.200 €

Detajet

Postuar
19 tetor 14:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
104 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në rrugën "Marin Biçikemi. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një ballkon
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë dhe parket – dritare duralumini - ka xhama termik dhe plastik.
Pallati është i pajisur me ashensor.
Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar me të gjitha orenditë shtëpiake.
🏷ÇMIMI: 83'200 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]