Apartament 3+1 në shitje te Teatri

Çmimi: 116.800 €
Apartament 3+1 në shitje te Teatri

Detajet

Postuar
13 tetor 16:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
230
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 te Teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të banimit dhe ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e organizuar në 3 dhoma gjumi, dy banjo të kompletuara dhe një verandë 95 m².
Është i ri dhe i pabanuar më parë.

?ÇMIMI: 116’800 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme