⭐️Mundesi shitje ose qiradhenie

Çmimi: 1.000.000 €
⭐️Mundesi shitje ose qiradhenie

Detajet

Postuar
11 shkurt 14:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
1 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

⭐️Mundesi shitje ose qiradhenie
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10771978
😁Deshironi të bëni një investim të sigurt dhe afatgjatë?
👉🏻Ky është rasti ideal
🏡Shitet ndërtesë e re 3 kate
✅Totalisht e restauruar
📍Ndodhet Rr.Durresit , Tiranë.
🛏 11 dhoma
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhinë
🛁 3 wc
🏞 4 ballkone
👉🏻Cmimi shitjes 1.000.000€
👉🏻Cmimi i qirase 4000€/muaji
📲Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
🏡Extra Real Estate Company
🧩www.extra-realty.com