OKAZION: 14 Apartamente për shitje në Durrës

Çmimi: 390 €
OKAZION: 14 Apartamente për shitje në Durrës

Detajet

Postuar
2 gusht 16:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila.

Apartamenti është i ri dhe i pajisur me ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ofron qetësi dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Apartamentet ofrohen për shitje bosh.

🏷ÇMIMI: 390 €/m²

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]