SHITET APARTAMENT 2+1, SHKODËR.

Çmimi: 86.100 €
SHITET APARTAMENT 2+1, SHKODËR.

Detajet

Postuar
15 shkurt 16:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
143.5 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1, SHKODËR.

Prona është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e 1, me një sipërfaqe totale prej 143,5 m2.

Prona ndodhet në një nga pallatet me standardet më të fundit.

Çmimi për shitje është 86100 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428.