SHITET HYRJE 3+1 TEK GRAND EUROPA RESORT, VELIPOJË

Çmimi: 140.000 €

Detajet

Postuar
26 tetor 17:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
116 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet hyrje 3+1 tek Grand Europa Resort, Velipojë.
Hyrja është e organizuar në 1 sallon+kuzhinë, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Sipërfaqja totale është 116 m2, me të përbashkëta.
Hyrja ndodhet në kat të parë dhe ofron pamje nga sheshi i Resortit.
Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në +355 69 400 2428