Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë

Çmimi: 244 €
Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë

Detajet

Postuar
21 dhjetor 14:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 37 m² dhe është ideale për ambient zyre.
Ofron dhe një banjo.
Ambienti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe dritaret janë të pajisura me grila.
Zona në të cilën ndodhet ambienti ka mjaft lëvizje dhe pozicioni buzë rrugës e bën lehtësisht të dallueshëm nga personat.

?ÇMIMI: 30’000 lekë/ muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]