Ambient biznesi me qira në Parrucë

Çmimi: 45.000 Lek
Ambient biznesi me qira në Parrucë

Detajet

Postuar
20 maj 14:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– Është i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– Është i rikonstruktuar.
– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë të reja në muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]