Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Çmimi: 40.000 Lek
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Detajet

Postuar
3 tetor 15:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës. Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1. Është në gjendje mjaft të mirë dhe është i shtruar me pllaka.

?ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]