Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

Çmimi: 50.000 Lek
Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

Detajet

Postuar
2 korrik 18:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar me pllakë, ka një banjo, i pajisur me sistem kamerash si dhe sistem audio.
Gjithashtu ka tavan me gips dhe impiant gazi.

?ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]