Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Çmimi: 50.000 Lek
Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Detajet

Postuar
16 qershor 12:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 170 m².

?ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]