Ambient biznesi me qira tek Prek Cali

Çmimi: 60.000 Lek
Ambient biznesi me qira tek Prek Cali

Detajet

Postuar
28 maj 15:56
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi (market) të ndodhur tek Prek Cali.
Ambienti ka sipërfaqe 220 m² dhe është e pozicionuar buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.
Biznesi ka mbi 20 vite punë, është mjaft i suksesshëm por lëshohet me qira për arsye emigrimi.

Cilësitë e ambientit: – ka sistem alarmi
– sistem kamerash
– ajër i kondicionuar
– ka dhomë frigoriferike
– ka të gjitha paisjet e duhura për biznes.

Ambienti ofrohet me qira me të gjitha paisjet dhe gjithashtu ofron mundësinë e 5 vendeve për parkim.

🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]