Ambient biznesi me qira tek Truma

Çmimi: 110.000 Lek
Ambient biznesi me qira tek Truma

Detajet

Postuar
23 maj 16:15
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.
Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozicionuar buzë rrugës kryesore.

Cilësitë e ambientit: – ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit,
– ofron gjithashtu mundësi shfrytëzimi të tarracës, që është e aksesueshme brenda objektit,
– është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 110’000 lekë/muaj
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]