Ambient biznesi me qira tek ish-Dega

Çmimi: 325 €
Ambient biznesi me qira tek ish-Dega

Detajet

Postuar
26 dhjetor 12:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Kryqëzimi ish-Degës.
Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 45 m² dhe ka një banjo.
Është i shtruar i gjithi me pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire.
Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe kondicioner, mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.
Ambienti lëshohet me qira bosh.

?ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj
——————————–——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]