Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Çmimi: 112.000 €
Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Detajet

Postuar
11 tetor 18:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e parë.
Ka vetratë xhami si dhe 4 banjo të kompletuara. Ambjenti mund të shfrytëzohet për zyra, dyqane apo si apartament.
Ofron mundësinë që sipërfaqja të shitet e ndarë.

?ÇMIMI: 700 €/m²
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme