Ambient biznesi për shitje në Sarreq

Çmimi: 185.000 €
Ambient biznesi për shitje në Sarreq

Detajet

Postuar
18 maj 13:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.
Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake
– ka tavan gipsi
– është i ndarë në dy ambiente
– ka një banjo
– ka sistem aspirimi
– sistem kondicionimi
– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 185’000 €
—————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]