Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

Çmimi: 185.000 €
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

Detajet

Postuar
14 shkurt 14:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.
Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².
* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.
– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).
– Ka ne perberje dy banjo.
– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* CMIMI: 1250 €/m²
————————————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ?+355666666765 ose ?+355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë ? të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme